GKS Krościenko Wyżne -GLKS Karpaty Klimkówka  4-3 (2-2)

Skład GKS-u :

Radosław Jurczak - Patyk Rysz , Patryk Winiarski , Radosław Rysz( 65` Przemysław Królicki) , Krzysztof Cymerman  - Adrian Śnieżek(60`Materowski Daniel )  , Rafał Józefczyk (65`Filar Marek ), Patryk Bargieł , Bartosz Habrat , Sylwester Majchrowicz - Wojciech Frydrych.

Kary minutowe:

Patryk Bargieł (3 min) , Wojciech Frydrych (3 min )

Mecz rozpoczął się  o godz. 12:00 . Oba zespoły są raczej  ligowymi średniakami  , więc nie można było liczyć na porywające widowisko . Mecz dla GKS-u rozpoczął się świetnie po kilku podaniach , już w 4 minucie Śnieżek  mógł  skierować futbolówkę do siatki , lecz  nie trafił czysto w piłkę  i  przeszła obok bramki .Dalsza gra to totalna dominacja GKS-u , goście liczyli na kontry , mając szybkich skrzydłowych  zagrozili parę razy naszej bramce  , jednak obrońcy szybko neutralizowali ataki . Szansę na bramki , miała cała linia ofensywna naszej drużyny , dlaczego nie strzelali ?  Może brakło zimnej krwi , a może zbytnio lekceważyli bramkarza gości , który popisał się paroma wspaniałymi interwencjami . W 20 minucie rzut rożny dla Klimkówki , Rado mija się  z piłką , a niekryty zawodnik GLKS-u  ze spokojem kieruje piłkę do  bramki. Jednak nie straciliśmy wiary i dalej atakowaliśmy , w końcu przełamał się Śnieżek i ładnym strzałem na długi słupek umieścił piłkę w siatce . Następnie w 25 minucie „bezpańską piłkę’’ w polu karnym przejął Śniegu i przy odrobinie szczęście minął bramkarza i obrońcę ,  do końca jednak nie był zdecydowany , lecz udało się zdobyć szczęśliwą bramkę na 2-1 . W końcówce pierwszej połowy , brakło koncentracji i po głupich błędach w obronie ,mieliśmy  2-2.

Od początku drugiej połowy zaczęliśmy śmielej atakować , na efekt nie trzeba było długo czekać , w 41 minucie ,  Frydrych dostał świetną  piłkę i „największym palcem’’ wyprowadził nas zespół  na prowadzenie . Tak samo jak w pierwszej połowie mieliśmy mnóstwo okazji strzeleckich , niestety  brakowało wykończenia . W 65 minucie po dosyć ciekawej akcji , Bargieł znalazł się w polu karnym i silnym strzałem z 15 metrów podwyższył na 4-2 .   Podobnie jak w I połówce , brakło skupienia , 79 minuta , rzut wolny dla  Karpat , piłka mija wszystkich zawodników GKS-u i piłkę przejmuje zawodnik Klimkówki , nie miał problemu z pokonaniem Radka . Mecz zakończył się zasłużonym zwycięstwem naszej drużyny  , gra też była niezła , lecz  nie można sobie pozwolić na taki luz , trzeba zawsze grać do końca i wykorzystywać swoje szanse na zdobycie bramki.

Po fatalnej serii mamy 3 pkt i chyba tylko to cieszy . Za tydzień mecz z Partyzantem ,  który w tej rundzie gra wyśmienicie   ; trzeba się zmobilizować i  potrenować , bo możemy dostać w Targowiskach tęgie lanie . Sezon się jeszcze nie skończył , zostały 2 mecze , przy odrobinie szczęścia postaramy się sprawić niespodziankę!