Wywalczone punkty !

• autor: baraczek, 2012-09-23 13:44

GKS Krościenko Wyżne vs Karpaty Klimkówka  3-1 (1-1)

Bramki zdobyli:
Patryk Bargieł
Kamil Wójcik
Dominik Filar

więcej w rozwinięciu

Skład GKSu:

Jurczak Radosław– Rysz Radosław, Śnieżek Adrian, Winiarski Patryk, Józefczyk Jakub – Bargieł Patryk(35’Królicki Przemysław), Michna Mateusz – Materowski Daniel, Wójcik Kamil, Józefczyk Rafał – Lenik Arkadiusz(45’Filar Dominik)

Wczoraj drużyna trampkarzy podejmowała na własnym terenie drużynę z Klimkówki . Na początku spotkania obydwie drużyny próbowały zdobyć bramkę oddając strzały z daleka. Wynik otworzyli goście w 15 min. Piłka zagrana za obrońców wprost do napastnika z Klimkówki, który bez problemu mija Jurczaka i pakuje piłkę do pustej bramki. Kilka kolejnych minut to seria rzutów rożnych dla GKS-u. Za czwartym razem Daniel Materowski dorzuca piłkę wprost na głowę Patryka Bargła, który nie miał problemów z pokonaniem bramkarza. Trzy doskonałe okazje do zdobycia miał Arkadiusz Lenik, ale za każdym razem przegrywał pojedynek z bramkarzem gości. Do końca pierwszej połowy toczyła się wyrównana gra. Więcej zagrożenia było pod bramką gości. Wynik do przerwy: 1-1. W 45 min. z ławki rezerwowych wszedł najlepszy strzelec drużyny Dominik Filar. Wniósł on mnóstwo ożywienia do gry Naszego zespołu, już w 55 min wywalczył rzut karny. Do piłki podszedł kapitan Patryk Winiarski, lecz jego strzał bez problemu broni bramkarz Karpat. Z czasem uwidaczniała się przewaga drużyny przyjezdnej, która w drugiej połowie grała z wiatrem . Jednak w jednej z kontr piłka spada na 25m pod nogi Kamila Wójcika, ten bez wahania zdecydował się oddać strzał z pierwszej piłki. Mocny strzał długi róg, bramkarz starał się jak mógł, ale przy takim uderzeniu był bezradny. Wspaniała bramka Kamila Wójcika i mamy 2:1 !! Goście po tej bramce trochę się podłamali i chwile poźniej było już 3:1, po indywidualnej akcji Dominik Filar ustala wynik spotkania. Trzy punkty zostają w Krościenku i to powinno nas cieszyć. Miejmy nadzieję ,że w następnych spotkaniach będziemy grali w pełnym składzie i pokażemy kolegom z Lubatówki jak się gra w piłkę .

Partyzant vs GKS sparing