• autor: selbonge15, 2010-04-25 11:09

GKS Krościenko Wyżne-Pustyny 9:1 Karpaty Klimkówka

GKS:A.Majchrowicz-Hunia,P.Rysz,Pelczar,K.Rysz(40'Nóżka)-Frydrych,Ekiert,(40'S.Majchrowicz),Krzyżanowski,Szul,Wilusz-Rymar.

Bramki:3x Rymar,3x Szul,2x Wilusz,1x Ekiert.

W pierwszym meczu przyszło nam się zmierzyć ze słabą drużyną z Klimkówki.Goście wystąpili bez swoich liderów,ale u nas również zabrakło Węgrzynka i Leśniaka.Mecz toczył się pod dyktando gospodarzy,a goście spontanicznie znajdowali się na naszej połowie.

Pierwsze minuty to seria ataków GKS-u.Zaraz na początku piłka dwa razy trafiła do siatki przyjezdnych,ale sędzia w obu przypadkach odgwizdał spalonego.Pierwsze prawidłowe trafienie zaliczył Ekiert,a duża w tym zasługa bramkarza Karpat,który przepuścił piłkę pod nogami.Kolejne minuty to ciągłe ataki gospodarzy.Drugą bramkę zdobył Wilusz,który uderzył z ostrego kąta lewą nogą.Na 3:0 trafił Rymar,który znalazł się w sytuacji sam na sam po kapitalnej akcji GKS-u.Na 4:0 strzelił Szul,który otrzymał prostopadłe podanie od Wilusza.W dalszym ciągu nie ustawały nasze ataki.W pierwszej połowie strzeliliśmy jeszcze 2 bramki,a zdobyli je Szul i Rymar.

Do przerwy 6:0 chociaż mogło być dużo,dużo więcej.Na drugą połowę za Krystiana Rysza wszedł Nóżka,a Ekierta zastąpił Sylwek Majchrowicz.Ten drugi zaraz na początku znalazł sie w sytuacji sam na sam,ale przestrzelił.Dalej atakowaliśmy rywala,ale to przeciwnik pierwszy w drugiej połowie strzelił bramkę.Po chwili doskonałą okazję na drugiego gola,miał napastnik Karpat,ale nie trafił w bramkę.I to już było tyle ze strony graczy z Klimkówki.Ostatnie 25 minut to mnóstwo okazji dla GKS-u.,,Setek,, nie strzelili m.in Szul czy Wilusz.Ostatnie trzy bramki padły po ładnych akcjach,a piłka zatrzepotała w siatce rywala po strzałach Wilusza,Szula i Rymara.

Podsumowując to spotkanie można powiedziec,że zagraliśmy dobry mecz.Rywal praktycznie nie podjął walki,oddając zaledwie jeden strzał na bramkę.Szanowaliśmy piłkę,a kilka naszych akcji mogło się podobać.Następna kolejka  to wyjazd do Rogów,na mecz z ,,Burzą,,która zwyciężyła 2:1 w Zręcinie.Zdajemy sobie sprawę,że to spotkanie będzie nieco trudniejsze...