Wielkie emocje do ostatnich minut

• autor: selbonge15, 2010-10-13 20:54

W sobotę 9 października byliśmy świadkami spotkania w którym było wszystko.Piękne akcje,ogromna ilość kar i co najważniejsze - emocje do samego końca.Pierwsza połowa wcale nie wskazywała,że pojedynek tak się potoczy.

Początek meczu był w naszym wykonaniu bardzo dobry.To GKS grał lepiej.Jednak w 10 minucie,Gargasz za faul otrzymał 10 minut kary.Fakt ten spowodował,że gospodarze zaczęli się bronić.Huragan napierał,i po błędach bramkarza i obrońcy strzelił 3 gole.Wydawało się,że jest już po meczu.Gargasz był gotowy do wejścia,ale sędzia dołożył mu jeszcze 3 minuty.Arbitrowi widocznie spodobało się to rozdawanie wykluczeń.Przekonali się o tym jeszcze inni zawodnicy,którzy (jak powiedział jeden z piłkarzy Huraganu) zjeżdżali co jakiś czas do boksów.Pod koniec pierwszej części Rymar strzelił gola,co sprawiło,że jeszcze nic nie jest stracone i należy walczyć o jak najlepszy wynik po przerwie.

W 55 minucie za słabo spisującego się Gargasza wszedł Findysz.Od tego momentu w naszej drużynie coś ruszyło.GKS zaczął atakować jednak piłka nie chciała wpaść do bramki rywala.W ok.60 minucie Węgrzynek wykonywał rzut wolny z 45 metrów.Uderzył mocno w stronę bramki.Futbolówka odbiła się na dziesiątym metrze i przeskoczyła źle interweniującego bramkarza Huraganu.Ta niecodzienna bramka dodała skrzydeł gospodarzom.Jednak radość nie trwała długo.Kolejny błąd naszego goalkeepera spowodował,że GKS na 15 minut przed końcem meczu przegrywał 4:2.Wtedy nasi trampkarze pokazali prawdziwy charakter wojowników.Po zagraniu Ekierta,bramkę zdobył Krzyżanowski.Było 3:4.Wydawało się,że właśnie takim wynikiem zakończy się ten pojedynek,gdyż piłka w żadny sposób nie chciała znaleźć po raz czwarty drogi do siatki rywala.Jednak w końcówce,po dośrodkowaniu Węgrzynka,piłkę do bramki skierował Konrad Ekiert.GKS mógł się cieszyć z remisu,który dawał im nie tylko punkt,ale i satysfakcję z tego,że dzięki ambicjom i sportowej walce zdołali się podnieść z bardzo dużego dołka.

GKS Krościenko Wyżne - Pustyny  -  Huragan Jasionka   4:4 (1:3)

Skład GKS-u:

W.Rysz - E.Nóżka, P.Rysz, Gargasz (55'Findysz), M.Filar - Krzyżanowski, Węgrzynek, Bargieł, Ekiert, D.Filar - Rymar

Bramki:

Rymar, Węgrzynek, Krzyżanowski, Ekiert

autor: ~anonim 2010-10-19 08:35:05

avatar 13 i 9 pamietajcie !

autor: ~Lubicie od tyłu 2010-10-23 09:06:35

avatar Lubicie od tyłu Huragan ?? ^^