statystyki szczegółowe

Aktualności

Porażka z Huraganem...

• autor: selbonge15, 2009-09-15 17:25
W meczu 2 niepokonanych jak dotąd drużyn lepszy okazał się Huragan.Pokonał u siebie GKS 2:1 i odebrał nam pozycję lidera...

Zmożona chorobą i różnymi dolegliwosciami drużyna pojechała do Jasionki powalczyć o punkty.Jednak zdawalismy sobie sprawę z tego,że bardzo trudno będzie je zdobyć.

Początek meczu to nerwowa gra naszego zespołu.Po błędzie obrony szybko tracimy bramkę.Od tego momentu gramy jakby lepiej,jednak nic z tego nie wynika.W jednej z sytuacjii R.Wilusz mija 2 obrońców i podaje do R.Rymara,jednak uderza on zbyt lekko.W końcówce 1połowy gra się nieco uspokoiła,a my z zamiarem niedopuszczenia do straty 2 bramki czekaliśmy na jej koniec.

Na 2 połowę wyszliśmy bardziej zdeterminowani.Jednak po paru minutach widac było,że to nie będzie nasz dzień.Nie mieliśmy pomysłu na grę.Nie potrafiliśmy zagrać w środku.Widoczny był brak Szymka Pelczara i nienajlepiej czującego się tego dnia Damiana Węgrzynka,który opuścił boisko chwilę po rozpoczęciu 2 połowy.Jakoś musieliśmy sobie jednak radzić.

W 70 minucie spotkanie gospodarze pokazali że potrafią się zachowac bardzo chamsko.Zamiast oddac nam piłkę z rzutu sędziowskiego i zarazem zagrać fair play oni postąpili znacznie inaczej.Podczas gdy nasi obońcy czekali na piłkę od gospodarzy to ci szybko wykonali akcję i strzelili bramkę na 2:0.

Ta sytuacja bardzo nas zdenerwowała.Zaczęliśmy atakować bramkę rywali.Po jednej z akcjii R.Wilusz był faulowany w polu karnym,a sędzia tego spotkania wskazał na,,wapno,,.Do piłki podszedł kapitan M.Pelczar,ale uderzył niezbyt precyzyjnie i bramkarz wybronił jego strzał.Po tej sytuacji straciliśmy wiarę w jakikolwiek sukces.Stać było jeszcze nas na bramkę honorową.Po dobrej wrzutce z rzutu rożnego P.Krzyżanowskiego,bramkę zdobył R.Rymar.

W tym meczu brakło nam sił i pomysłu na grę.Gospodarze grali dobrze,ale czasami zdażały im się gorsze momenty,których niestety nie wykorzystaliśmy.Martwić może to,że gramy dobrze wtedy,gdy tracimy bramkę.

Zagraliśmy złe spotkanie,ale usprawiedliwić nas może złe samopoczucie większości graczy.Liczy się to,że mimo choroby wyszliśmy na boisko i zagraliśmy pełne 80 minut.Mozna dodać jeszcze,że po tym meczu napewno nie powiemy o Huraganie dobrego słowa.Ich chamskie i wieśniackie zachowanie było ozdobą tego meczu.

My znamy bardzo dobrze swoje miejsce w układzie tabeli w tym sezonie.To że byliśmy liderami to tylko zasługa naszych ambicji i wola walki,tego nie mozna nam odmówić.Nie celujemy w najwyższy cel choc bardzo bysmy chcieli.Chcemy dotrzymywać kroku czołówce i jak narazie się nam to udaje.

Miejmy nadzieję,że po sobotnim meczu z Rymanowem utrzymamy swoją bardzo dobrą pozycję,bo chyba żaden zawodnik GKS nie myslał sobie na początku sezonu,że po 5 kolejkach będziemy wiceliderami.