statystyki szczegółowe

Aktualności

Cenne zwycięstwo GKS-u

• autor: selbonge15, 2009-09-22 07:35
W meczu 6 kolejki doszło do bardzo ciekawego spotkania.Do Pustyn przyjechał Start Rymanów...

Mecz rozpoczął sie od mocnych ataków gospodarzy.Każda kolejna akcja GKS-u stwarzała coraz większe zagrożenie pod bramką przyjezdnych.W końcu padła bramka.Po wspaniałej akcji naszej drużyny piłkę do bramki skierował Robert Rymar.Kolejne minuty to kolejne akcje GKS-u.Goście rzadko dochodzili do naszego pola karnego.W następnej akcji uciekł rywalom Radek Wilusz,który dośrodkował wprost na nogę Rymarowi,a ten mimo pustej bramki uderzył nad nią.Na tym nie zaprzestaliśmy.Dążyliśmy do strzelenia kolejnej bramki,aby druga połowa była spokojniejsza.Dobrą,jedną z ostatnich sytuacji w pierwszej połowie miał Wilusz,ale trafił w słupek.Dalej 1:0.

Takim wynikiem kończy się I połowa.Na drugą część spotkania wyszliśmy zmotywowani,z myślą strzelenia kolejnych goli.

Od początku II połowy zaatakowali rywale.Zostaliśmy zepchnięci do defensywy.Znakomite zawody rozgrywał kapitan Startu.W pierwszej połowie nie miał on jednak zbytnio nikogo do pomocy w grze,ale to zmieniło się w drugiej części.Na boisko wszedł zawodnik,który zagrał 1 połowę w meczu juniorów.To razem z nim kapitan przyjezdnych nękał naszą obronę.

W 42 minucie rzut wolny z odległości ok.30 metrów od naszej bramki wykonał właśnie co wprowadzony zawodnik Rymanowa.Uderzył on po ziemi i trafił.Było 1:1.

Nie upłynęły chyba 2 minuty ,a przyjezdni cieszyli się z prowadzenia.Po składnej akcji z lewej strony,napastnik rywali zdecydował się na strzał i niestety po raz drugi w krótkim okresie gry nasz bramkarz musiał wyciągać piłkę z siatki.

Jednak nasza drużyna nie poddała się.Po prawej stronie Wilusz minął obrońcę w zagrał prostopadłą piłkę Rymarowi,a ten w sytuacji sam na sam nie dał szans bramkarzowi.Było 2:2.GKS nie przestawał atakować.

Chwilę później po zamieszaniu w polu karnym gości do piłki dobiegł Przemek Krzyżanowski i przelobował bramkarza,czym dał nam prowadzenie 3:2.

Następna akcja,następny gol.Piłkę z boku otrzymuje Hubert Frydrych,który z ok.20 metrów decyduje się na strzał.Piłka ląduje pod poprzeczką bramki Rymanowa.Prowadzimy 4:2.

Na ok.15 minut przed końcem,pięknego gola zdobył najbardziej wyróżniający się zawodnik gości.Uderzył z półwoleja,a piłka po jego strzale zatrzepotała w bramce gospodarzy.Do końca pozostał kwadrans,ale wynik nie uległ zmianie.

Po dramatycznym meczu zwyciężyliśmy 4:3.Mimo wygranej spadamy na 3 lokate,ale ważne,że dotrzymujemy kroku najlepszym.