Podsumowanie 7 kolejki !!!

• autor: selbonge15, 2009-09-27 11:46
W sobotę tj.26września na boiskach naszej ligi padło aż 46 bramek!!!Do najciekawszych spotkań doszło w Rymanowie i Zręcinie.
Huragan Jasionka 8:1 Błękitni Jasienica Rosielna
Huragan podobnie jak my przystąpił do tego spotkania z przewagą 2 zawodników.Wynik mógł być większy,ale piłkarze z Jasionki zagrali troche samolubnie.Bramki dla Huraganu strzelali:Robert Głód 2,Damian Kogut 2,Dawid Murdzek 2,Kamil Rachwał oraz Paweł Szyszlak po 1.
Start Rymanów 1:2 Iwonka Iwonicz
Burza Rogi 5:1 LKS Głowienka
Jednostronne widowisko.Burza stwarzała sobie wiele sytuacji z których wykorzystała 5.Honorowe trafienie dla Głowienki było autorstwa Bogusława Kozubala.Niestety drużyna gości musi jeszcze troche poczekać na pierwsze punkty w tym sezonie.
Karpaty Klimkówka 4:0 Beskid Równe
Początek spotkania należał do Beskidu,który kilkakrotnie zagrażał bramce gospodarzy.Jednak z upływem czasu do głusu doszły Karpaty.Po samobujczym trafieniu,objęły prowadzenie,którego nie oddały do końca pierwszej połowy.Po przerwie klasycznym hat-trickiem popisał się wprowadzony w drugiej częsci spotkania Rafał Pacholczyk.
Tęcza Zręcin 3:1 LKS Lubatowa
Chyba najciekawsze spotkanie tej kolejki.Spotkały się 4 z 2 drużyną tabeli.Po dobrej grze lepszy okazał się zespół ze Zręcina,który pokonał uznawanego za faworyta tego meczu,zespół z Lubatowej.Honorowe trafienie dla przyjezdnych zaliczył Mateusz Dereniowski.

II Halowy Turniej Piłki Nożnej Trampkarzy o Puchar Prezesów Firmy PELMET ( zdjęcia pobrane z www.kroscienkowyzne.pl )