U siebie niepokonani!!!

• autor: selbonge15, 2009-10-05 14:39
Wysoką wygraną gospodarzy zakończył się mecz 9 kolejki pomiędzy GKS-em a Tęczą Zręcin.Drużyna z Krościenka zagrała bardzo dobry mecz i odprawiła gości z bagażem 8 bramek.

GKS wyszedł na to spotkanie w składzie:P.Rymarz-E.Nóżka,M.Pelczar,P.Rysz,B.Hunia-D.Węgrzynek,H.Frydrych,R.Wilusz,P.Krzyżanowski,Sz.Pelczar-R.Rymar.Na ławce usiedli P.Szul,S.Majchrowicz.Z powodu kontuzji nie zagrał Konrad Ekiert,a z powodów osobistych zabrakło Arka Majchrowicza oraz Krzyśka Leśniaka.

Początek spotkania nie zapowiadał tak wysokiej wygranej.Graliśmy ospale i bez pomysłu.W 10 minucie meczu,na 20 metrze od naszej bramki sfaulowany został napastnik przyjezdnych Damian Bracławicz.Sam poszkodowany podszedł do piłki i precyzyjnym strzałem po długim rogu pokonał naszego bramkarza.Zrobiło się 0:1.Kolejne minuty to troche lepsza gra GKS-u.Na szczęście w porę obudziliśmy się.Zaczęliśmy sobie stwarzać coraz groźniejsze okazje.W 20 minucie po zamieszaniu w polu bramkowym rywali,pierwszy do piłki dobiegł Radek Wilusz i wyrównał stan meczu.W 25 minucie,po dokładnym podaniu za obrońców od Damiana Węgrzynka,Robert Rymar dał nam prowadzenie.Po dwóch kwadransach było już 3:1.W sytuacji sam na sam Robert Rymar nie dał szans bramkarzowi,strzelając swoją drugą bramkę w tym spotkaniu.Do końca pierwszej połowy utrzymywalismy przewagę.Mieliśmy jeszcze parę okazji do strzelenia goli.Dobrej nie wykorzystał m.in Wilusz.

W przerwie na prawą obronę za Nóżkę wchodzi S.Majchrowicz.Gra w drugiej połowie od początku prowadzona pod dyktando GKS-u.W 55 minucie po składnej akcji bramkę na 4:1 zdobywa Szymek Pelczar.5minut później swoją pierwszą bramkę w tym sezonie,uderzeniem w długi róg zdobył Damian Węgrzynek.W tej samej minucie na boisko wchodzi Patryk Szul zmieniając Szymka.Po niespełna 2 minutach przebywania na boisku strzela bramkę na 6:1.Rywale sporadycznie atakowali naszą bramkę.W 65 minucie,na 20 metrze od bramki przeciwnika,sfaulowany został Węgrzynek.Sam poszkodowany podszedł do piłki i strzelił na 7:1.Od tego czasu inicjatywę na boisku przejęli zawodnicy Tęczy.W 70 min drugą bramkę zarówno swoją jak i dla Zręcina strzelił lider przyjezdnych D.Bracławicz.W następnej minucie po niezdecydowaniu obrony zawodnik Tęczy wyszedł sam na sam,ale przegrał walkę z Przemkiem Rymarzem.

GKS nie powiedział jednak ostatniego słowa.5 minut przed końcem,w jednej z ostatnich akcji 2 bramkę w tym meczu strzelił Radek Wilusz i ustalił wynik tego spotkania.

Podsumowując:zagraliśmy bardzo doby mecz.W każdym elemencie przewyższaliśmy rywala o klasę.Praca z trenerem Ostrowskim owocuje.Warto dodać,że u siebie jesteśmy niepokonani i mamy najlepszy bilans z wszystkich drużyn.

GKS KROŚCIENO WYŻNE-PUSTYNY vs TĘCZA ZRĘCIN 8:2(3:1)

Halowy Turniej Trampkarzy o Puchar Prezesów Firmy PELMET